![](https://dimitriskairidis.gr/wp-content/uploads/2024/05/441966513_1010840960400230_8390847994309084061_n-1024x640.jpg)
Πολύς κόσμος και χαμόγελα στη χθεσινοβραδινή εκδήλωση της τοπικής οργάνωσης της Νέας Δημοκρατίας, ΔΗΜΤΟ Κηφισιάς. Πολλά συγχαρητήρια στην Πρόεδρο, Μαίρη Κοντιζά Βενιζέλου, και στο Διοικητικό Συμβούλιο.
![](https://dimitriskairidis.gr/wp-content/uploads/2024/05/436489320_1010841380400188_4009777130088076298_n-1024x640.jpg)
![](https://dimitriskairidis.gr/wp-content/uploads/2024/05/441951758_1010840947066898_8751976930629829437_n-1024x640.jpg)
![](https://dimitriskairidis.gr/wp-content/uploads/2024/05/441951758_1010840950400231_3675979183932010755_n-1024x640.jpg)
![](https://dimitriskairidis.gr/wp-content/uploads/2024/05/445088995_1010840957066897_8945679578012219556_n-1024x640.jpg)
Βουλευτής Βόρειου Τομέα Αθήνας
Πολύς κόσμος και χαμόγελα στη χθεσινοβραδινή εκδήλωση της τοπικής οργάνωσης της Νέας Δημοκρατίας, ΔΗΜΤΟ Κηφισιάς. Πολλά συγχαρητήρια στην Πρόεδρο, Μαίρη Κοντιζά Βενιζέλου, και στο Διοικητικό Συμβούλιο.