![YouTube video](https://i.ytimg.com/vi/xVG5nNSYjlg/hqdefault.jpg)
Από τη χθεσινή μεγάλη συγκέντρωση που διοργάνωσε η Αρμενική Εθνική Επιτροπή Ελλάδος στην Πλατεία Συντάγματος, όπου μίλησα για την ιστορική πορεία και τους κοινούς αγώνες που ενώνουν εμάς τους Έλληνες με τον φίλο αρμενικό λαό.
![](https://scontent.fath3-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/306660884_644309890386674_256293314650372726_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=YeGAqvA8OqsAX9QeKKN&_nc_ht=scontent.fath3-4.fna&oh=00_AT_0AeBET8Vf3cxDv2FbmbxGa7lRrMOtKcEoAvuePAFGIg&oe=632DF7D8)
![](https://scontent.fath3-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/307260669_644309977053332_7958473928944926364_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=kWpQMoLP5zoAX8ISsY4&_nc_ht=scontent.fath3-4.fna&oh=00_AT--Yy7YO5Hnx74259BB3lICfzCAe8jEWT2xnhmOssy-Bg&oe=632CF5A2)
Βουλευτής Βόρειου Τομέα Αθήνας
Από τη χθεσινή μεγάλη συγκέντρωση που διοργάνωσε η Αρμενική Εθνική Επιτροπή Ελλάδος στην Πλατεία Συντάγματος, όπου μίλησα για την ιστορική πορεία και τους κοινούς αγώνες που ενώνουν εμάς τους Έλληνες με τον φίλο αρμενικό λαό.